Bidolu Magazin Künye

BiDolu Magazin bir Doris Medya Müzik İştirakidir.
İmtiyaz Sahibi
Zafer C. Oran

Genel Yayın Yönetmeni/Editor in Chief
Nihal Yeşiltaç Oran

Danışman
Funda Erkoç

Editörler
Deniz Bağdatlı
Nurdan Göksu
Dilşat Umur
Tanju Altıntaş
Ezalettin Cengiz

Gece Vardiyası Editör/Night Shift Editor
Asena Değerli

Reklam/Advertise
Dilek İlhan

Mali Müşavir/Financial Advisor
Nejat Muslu

Hukuk Danışmanı/Juristconsult
Osman Aksu

İletişim
bidolumagazin@gmail.com
M.köy-Şişli/İstanbul

Firmamıza ait olan www.bidolumagazin.com'un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bidolumagazin@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.
Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayın yapmaktadır.Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir.Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Yazıların hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.bidolumagazin.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.