Hande Yener Tarkan'ı Topa Tuttu!Popçu Hande Yener, Kanal D' de yayınlanan Magazin D programından Uğur Kotan'a çok özel bir röportaj verdi. Tarkan'la girdiği rekabetten Hadise, Demet Akalın, Gülşen işbirliğine kadar birçok konuda bomba açıklamalar yaptı.

Ünlü popçu Hande Yener, Kanal D' de yayınlanan Magazin D programından Uğur Kotan'a verdiği röportajda birbirinden özel açıklamalr yaptı.Yener'in ilk hedefi Tarkan oldu.

TARKAN 12 MİLYON REKLAMA HARCADI

Tarkan'la aynı dönemde albüm çıkaran ve şu anda müzik listelerinde kıyasıya rekabete giren Yener, " Tarkan 12 milyon lira reklama para verdi. Sen Tarkansın 7 yıl albüm yapmamışsın zaten bu etkiyi reklamsız yapman gerekirdi. Ben olsam 2-3 milyonuyla okul yaptırır, Zeytin ağacı diktirirdim. Doğayı sevdiğini söylemekle olmaz hareket etmek lazım" dedi. Sonrasında Tarkan'ın ' Yolla' şarkısına çektiği klibin Justin Bieber'in bir klibinden alıntı olduğu iddialarını dile getirdi.

DEMET-HADİSE-GÜLŞEN İTTİFAKINA YANIT!

'Muhteşem üçlü' ve 'Kutsal İttifak' gibi yorumların yapıldığı yaz öncesi Hadise, Demet Akalın ve Gülşen arasında geçen konser anlaşması sorulunca fazla yorum yapmak istemeyen Yener, " Ben tekim. Kimseye ihtiyacım yok. İttifak, üçlü gibi şeyler benle baş edemez" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder