Müge Anlıʹnın Programında İtiraf!


Bilal Türkaslan, İzmir Çiğliʹye bağlı Aydınlıkevler Mahallesiʹndeki evinin önünden geçen 26 Mayısʹta maskeli kişilerce kaçırılmıştı. İddiaya göre; Türkaslan eşiyle evden çıktıktan sonra siyah transit bir araç yanlarına yaklaşmış ve araçtan çıkan maskeli 5 kişi Bilal ve eşi Emine Türkaslanʹı darp etmişti.

Ardından maskeli kişiler eşini bırakıp, Bilal Türkaslanʹı araca bindirerek götürmüşlerdi. Emine Türkaslan 11 gündür kayıp olan eşini bulmak için " Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına başvurdu. Programa katılan Emine Türkaslan "Eşim Bilal, Nif Dağıʹnda bulunduğu söylenen 800 ton külçe altının yerini bildiğini sanan defineciler tarafından kaçırıldı" dedi. Gözyaşları içinde eşinin diri ya da ölü bulunmasını istedi.

Programın başlamasından sonra ise Bilal Türkaslan, elleri ve ayakları bağlı bir şekilde ormanlık bir alanda bir çoban tarafından bulundu. İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Bilal Türkaslan aslında dolandırıcıydı. Müge Anlıʹnın programına çıkan Bilal Türkaslanʹı bugünkü yayında kötü bir sürpriz bekliyordu. Sahte altınlarla dolandırdığı vatandaşlar stüdyodaydı. Müge Anlı, karşısına görgü şahitlerini çıkarınca şok itirafı yaptı. Türkaslan "Evet, altın var diyerek insanları dolandırıyoruz" dedi. Dolandırıcı grubunda deli rolünü üstlendiğini anlatan Bilal Türkaslan; "Sahte altınları gösterip, içinden bir tane almalarını istiyoruz. Bu sırada ben deli gibi gelip eline gerçek altını bırakıyorum" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder