Esra-Ceyda Kardeşler Nihal Candan'ın Özel Videosunu Paylaştı!

esra-ceyda-kardeşler


Cicişler olarak bilinen Esra Ceyda kardeşler, Nihal Candan'ın iki erkekle dans ettiği yarı çıplak videosunu instagram hesaplarında paylaştılar.

Videonun Nihal Candan'a ait olduğunu iddia eden cicişler, bir süredir Nihal-Bahar Candan kardeşlerin kendilerine benzetilmesinden rahatsız olduklarını belirten paylaşımlar yapıp, Candan kardeşlere "dombili, siz çirkinsiziniz biz güzeliz" şeklinde sesleniyorlardı.

Dün ise Nihal Candan'ın olduğunu iddia ettikleri yeni bir video paylaşıp benzer sözleri tekrarlayarak "DOMBİLİ KARDEŞLERİN BABALARI ÇOK DİNDARMIŞ! BİZİM DE BABAMIZ CAMİDE İMAM😆 (Ne olursa olsun tüm anne-babalara karşı sonsuz saygımız var hiç kimse çocuğunu böyle görmek istemez fakat böyle bir videon varsa da babanı hiç karıştırmayacaksın ve dini alet etmeyeceksin! Bir de çuvaldızı başkasına batırmadan önce iğneyi kendine batırmayı unutmayacaksın!) Ha bir de dindar oldukları için alkol almazlarmış. Bu video hangi kafayla çekildiki acaba gözlere bak! İlginç! Biz anlayamadık! Hallere bak! Korkunç! Allah'a şükür böyle videolarımız yok!" dediler.

nihal-candan-videosu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder