Eskişehir'de Bir İlk Yaşandı!Geçtiğimiz hafta sonu Eskişehir'de bir ilk yaşandı.
Eskişehir'in tarihi mekanlarından birinde gerçekleşen Gözde İlter'in organizasyonunda, 16 aktif blog yazarı bir araya geldi. 
pudrakokusu.com sahibi Gözde Hanım Mayıs Papatyaları adını verdiği blogger etkinliğinden basın mensuplarına bahsederken "Eskişehir'de böyle bir organizasyon ilk defa yapılıyor ve bunu ben yapıyorum, bu sebeple mutluyum. İstanbul, Ankara, Konya, Niğde ve Eskişehir'in değerli blog yazarları beni kırmadı buraya kadar geldiler. Ayrıca çok önemli markalar da etkinliğime sponsor oldu, muhteşem bir gündü. Tekrarı olur mu, gelenekselleştirir miyim şimdiden birşey söyleyemiyorum. Zaman gösterecek" diye konuştu. 
Katılımcı bloggerlar ise Gözde Hanım'ın davetinden ve organizasyondan mutlu olduklarını belirtirken; "ortalıkta blog yazarı olduğunu iddia eden bir çok insan dolaşırken Gözde İlter'in gerçek blog yazarlarını bir araya getirmiş olmasının başarı olduğunu söylediler.
Kozmetik, yaşam, moda ve yemek alanlarında blogları olan 16 başarılı kadın, Eskişehir'in büyülü atmosferinden güzel anılarla ayrıldılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder