Seren Serengil Müstakbel Kayınvalidesi ile Tanıştı!Geride bıraktığımız mart ayında, bir süredir gözlerden uzakta yaşadığı Özay Bakırʹla olan ilişkisini açıklayan Seren Serengil, sevgilisinin annesiyle tanıştı. 
Seren Serengil, şarkıcı Özay Bakırʹla gizli saklı yaşadığı aşkı, geride bıraktığımız ayın son günlerinde "Ben iş adamı falan yapamıyorum. Mutluyuz şimdilik" sözleriyle duyurmuştu. 
Şarkıcı olan sevgilisiyle arasında yaş farkı olan Seren Serengil, bu durumun sorun teşkil etmediğini sürekli olarak ifade etse de herkes Bakırʹın ailesinin bu ilişkiye nasıl baktığını merak ediyordu Seren Serengil, geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafalarda soru işareti oluşturan bu duruma bir son verdi. Özay Bakırʹın annesiyle tanışan Serengil, o anlarda çekilmiş fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. 
Serengil o karelere şu notları düştü: Özayʹın neden bu kadar düzgün, kişilikli, naif, nezaketli, şefkatli ve sevgisini esirgemeyen biri oluşunun tesadüf olmadığını, annesini tanıyınca anladım. Ne mutlu bana ki ikinci bir ailem oldu. Canımın ta içinin içi...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder