Müge Anlıʹnın Programında Tutuklandı!


Yılmaz Aslan adlı şahsın oğlu, nişanlısı ile birlikte kaçtı. Kız 18ʹini doldurmadığı için ailesi "kızım kaçırıldı" diye şikayetçi oldu.
Olay sonrası Aslanʹın oğlu tutuklanırken, kendisi de Müge Anlıʹnın canlı yayınlananda ʹTatlı Sertʹ programında polis ekipleri tarafından yakalandı. Yılmaz Aslan, polis tarafından Müge Anlı canlı yayınında tutuklandı. Oğlu ve nişanlısı kaçtı ancak kızın 18ʹini doldurmasına henüz 3 gün vardı. Kaçan kızın ailesi şikayetçi oldu. Yapılan şikayet üzerine harekete geçen emniyet ekibi Yılmaz Aslanʹın oğlunu gözaltına aldı. Mahkemeye çıkan Yılmaz Aslanʹın oğlu tutuklandı. Aranan Yılmaz Aslan da Müge Anlı canlı yayınında tutuklandı. Yılmaz Aslan, "Kızın babası geldi şikayetçi olmamak için 10 bin TL istedi, verdim. Adam şikayetini geri çekti ancak kamu davasına girdiği için mahkeme devam etti ve oğlum ile kardeşim tutuklandı. Ben ne yapacağım Müge hanım. Oğlum ile gelinim gelmiş. Sokağa atılmaz. Ben de baba olarak kabul ettim. Babası da davadan vazgeçmişti." şeklinde konuştu.
POLİS YUSUF ASLANʹI CANLI YAYINDAN ALDI
Başlayan mahkemede çıkan sonuç üzerine Yılmaz Aslanʹın oğlu ve kız kardeşi tutuklandı. Yılmaz Aslan ise aranıyordu. Araması olmasına rağmen Yılmaz Aslan, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Programa gelen emniyet ekipleri Yılmaz Aslanʹı yakaladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder